Przejdź do treści

Nasz portal skończył 2 lata! Obejrzyj nasz urodzinowy LIVE

← Wróć do artykułów

Zdmuchnęliśmy tradycyjnie świeczki, spotkaliśmy się z naszymi współpracownikami, rozmawialiśmy o tym, co za nami i o planach Siewcy. Dwa lata działania naszego portalu to już niemal tysiąc materiałów, które dla Was przygotowaliśmy. A co Siewca zasiał w ostatnim roku? To kolejne budujące historie małżeństw i rodzin. Kolejne świadectwa trwałych relacji i przekazu wiary, nowe formaty i nowe twarze. To był kolejny dobry rok i nadal nie planujemy zwalniać tempa.

Urodzinowy LIVE – zapraszamy do oglądania!

A po LIVIE do akcji natychmiast wkroczyły nasze pociechy:

Dwa lata portalu Siewca – garść statystyk

Ambitne treści i wysoka jakość ich przedstawienia – to zasady które nam przyświecają. Zbliżając się do drugiej rocznicy powstania naszego portalu widzimy, że pozytywnie na ten sposób działania odpowiedziało 150.000 osób. Taka liczba odbiorców odwiedziła nas przez ten czas na portalu. Skorzystali oni z niemal tysiąca różnych materiałów:

  • 500 tekstów
  • 270 materiałów wideo
  • 200 materiałów dźwiękowych

Ten ostatni rok, a zwłaszcza jego druga połowa, to czas ogromnego wzmocnienia naszego działu wideo. Podjęliśmy decyzję o powstaniu Budzika Siewcy – codziennego komentarza do Ewangelii z dnia z myślą o rodzicach. Dzięki współpracy z naszymi komentującymi Ewangelię księżmi wyemitowaliśmy już ponad 200 odcinków. Wśród głoszących spotkacie m.in. o. Michała Legana, ks. Piotra Jarosiewicza czy ks. Adriana Chojnickiego.

Zbieramy na sprzęt. Dorzucisz się?

Po dwóch latach widzimy, że nasz sprzęt nagraniowy „woła” o uzupełnienie, bo chcemy tworzyć coraz lepsze treści. Bądź ich współautorem, wpłać wg Twoich możliwości:

Wasze ulubione materiały na Siewca.pl

Podsumowując te dwa lata wyszczególniliśmy trzy materiały z najlepszą liczbą wyświetleń na naszym portalu. Oto one:

Wasze ulubione materiały na naszym kanale YouTube

Miejsce 3:

Miejsce 2:

Miejsce 1:

Plany Siewcy na sezon 2024/2025

Wszystkie powyższe wyniki pokazują nam, że bliskie są Wam tematy związane z ojcostwem, ale też czekacie na treści rekolekcyjne i poszerzające spojrzenie na wiarę. Dlatego dziś pracujemy m.in. nad podcastem „Ojcostwo bez niedomówień”. Będzie to seria szczerych rozmów o trudnych tematach związanych z ojcostwem. Poruszając kwestie radości z bycia ojcem, rozwoju, ojcowskich pasji, ale też uzależnień, strat dzieci czy rozwodów, będziemy pokazywać na konkretnych przykładach realne życie, porażki i zwycięstwa ojców. Ojcowie lubią konkretny przekaz, a tu znajdą odpowiedzi na pytania, których często nie wypowiadają na głos.

Nagrania już trwają, a ich uczestnikami byli m.in. 

  • Rafał Patyra, który opowiadał, jak na jego ojcostwo wpływa fakt, że miał romans, a dziś ma dzieci z dwóch związków;
  • Małgorzata Zawilska, która opowiadała o tym, jak mąż może wspierać żonę w kryzysie psychicznym po urodzeniu dziecka;
  • Konrad Grzybowski, którego syn porusza się na wózku, a jego ojcostwo zaczęło się od diagnozy choroby genetycznej SMA;
  • Błażej Kmieciak, wraz z którym mierzyliśmy się z tematem ojcowskiej bezsilności, kiedy dziecko doświadcza przemocy.

Będziemy też rozwijać Budzik Siewcy i naszą strefę modlitwy, którą sukcesywnie poszerzamy na naszym kanale YouTube. Będą też powstawać kolejne treści rekolekcyjne z inspirującymi głoszącymi i będziemy Was zapraszać do warsztatowych spotkań „face to face”. To będzie kolejny dobry rok! Prosimy Was o modlitwę, by te plany przekuły się w rzeczywistość i przynosiły dobro!

Czy wiedziałeś, że…

Zobacz także