Przejdź do treści

Polityka prywatności

Regulamin

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane dalej jako „RODO”) informujemy, że: 

1. Administratorem danych osobowych jest Fundacja “Siewca” im. bł. Edmunda Bojanowskiego (dalej: Fundacja) z siedzibą w Luboniu, przy pl. E. Bojanowskiego 7a, e-mail: redakcja@siewca.pl

2. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, e-mail: iod@siewca.pl 

3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: 
– wysyłki newslettera na skrzynkę elektroniczną użytkownika, który wyrazi na to zgodę; 
– realizowania wsparcia finansowego Fundacji, które może zostać wyświadczone przez użytkownika. 

4. Dane osobowe mogą być udostępniane operatorom mailingowym w celu realizacji newslettera, oraz firmie pośredniczącej w płatnościach elektronicznych.  

5. Na naszym portalu używamy technologii, takich jak pliki cookie i podobnych służących do zbierania i przetwarzania danych eksploatacyjnych w celu analizowania ruchu na naszej stronie. 

6. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.  

7. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można cofnąć, wysyłając e-mail pod adres iod@siewca.pl, klikając w specjalnie przeznaczone do tego celu hiperłącze w przesyłanych wiadomościach, lub listownie na adres Fundacji. 

8. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą, ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.