Przejdź do treści

Rodzicu! Odzyskaj swoje supermoce! Panel dyskusyjny na I Kongresie Siewcy

← Wróć do artykułów

Weź udział w krótkiej i merytorycznej dyskusji na temat kompetencji rodzicielskich, którą odbyliśmy na I Kongresie Siewcy. Doświadczeni eksperci ds. relacji, doradcy rodzinni Teresa Niewiadomska i Janusz Wardak, psycholog Aleksandra Gil oraz nauczycielka Karolina Dziedzic, dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat utraty i odzyskiwania rodzicielskich umiejętności m.in. w kontekście psychologii i wiary.

W trakcie panelu omawiamy, gdzie i dlaczego często gubimy nasze kompetencje rodzicielskie oraz jak możemy je skutecznie odzyskać. Dowiedz się, jak inwestować w swój rozwój jako rodzic!

W dzisiejszych czasach depresja i liczne problemy psychiczne dotykają zarówno dzieci, jak i dorosłych. Na I Kongresie Siewcy poruszyliśmy kwestie związane z tymi wyzwaniami, skupiając się na możliwościach wpływu na nasze życie rodzicielskie już teraz. Nie bagatelizujmy trudności ani nie usprawiedliwiajmy siebie czy naszych dzieci zbyt łatwo. Wiara może stanowić wartość dodaną w tej podróży, pod warunkiem, że jest właściwie zrozumiana i nie traktowana magicznie. Dołącz do naszej dyskusji i odkryj nowe spojrzenie na rodzicielstwo!

Prelekcja Aleksandry Gil z I Kongresu Siewcy:

Cz. 1: Rozwój dziecka czyli historia ekranowego misia

Cz. 2: Generał, „zapewniacz”, kumpel… – jakim jesteś rodzicem?

Cz. 3: Jakie masz cele jako rodzic? Nie wiesz? Zainspiruj się!

Prelekcja Janusza Wardaka z I Kongresu Siewcy:

Cz. 1: „O jaki efekt końcowy wychowania ci chodzi?”

Cz. 2: Oto test rodzicielskich wartości! Czy jesteś wyjątkiem?

Cz. 3: Tata na wywiadówce… Święto czy oczywistość?

Zobacz cały Kongres:

Zobacz playlistę z wszystkimi naszymi materiałami z I Kongresu Siewcy, które dotychczas się ukazały.

Zobacz także