Przejdź do treści

Witajcie na portalu Siewca.pl!

← Wróć do artykułów

Posłuchaj tego artykułu

Playlista z wszystkimi wersjami audio artykułów

Drodzy Czytelnicy, oddajemy w Wasze ręce portal stworzony z myślą o rodzinach, a zwłaszcza o dzieciach. Przez ostatnich kilka miesięcy, jako Fundacja Siewca, pracowaliśmy nad stworzeniem miejsca, które pomoże Wam w przekazie wiary w rodzinie. Oto ono!  

Znajdziecie tu zarówno treści od specjalistów, jak i od zwykłych rodziców, takich jak Wy. Będziemy pisać i mówić o blaskach i cieniach rodzicielskich relacji, o trudach i radościach wchodzenia dzieci w więź z Bogiem, o małżeńskiej, niełatwej codzienności, bo to ona stanowi fundament szczęśliwej rodziny. Bóg chce szczęśliwych rodzin, w których dzieci przychodzą do Niego.  

Oto nasz cel. Przygotowujmy dobrą glebę w sobie i w naszych dzieciach dla Siewcy – Jezusa Chrystusa. Sami, jako rodzice bądźmy Jego naśladowcami – siewcami, których stać na zwykłą codzienną miłość i świadectwo wobec siebie i dzieci. I bądźmy otwarci na naszych małych i większych siewców, których powierzył nam Bóg. To w nich jest naturalny, spontaniczny Boży płomień. Szkoda byłoby go gasić. 

Mamy nadzieję, że start naszego portalu to jednocześnie start w naszą wspólną fascynującą podróż przez budowanie rodzinnych relacji i przekaz wiary – w bliskości z naszym Tatą w niebie. Bądźmy w tej podróży razem!

Jarosław Kumor – redaktor naczelny

Zobacz także