Przejdź do treści

„Nie bój się, kocham Cię!” – startujemy z nową serią wideo dla rodziców!

← Wróć do artykułów

O czym to będzie? O początku wiary – miłości Boga do człowieka, zwłaszcza tego małego. Kto będzie mówił? Br. Dawid Napiwodzki, kapucyn, rekolekcjonista, duszpasterz dzieci, dyrektor Ośrodka Apostolstwa Trzeźwości w Zakroczymiu. Kto będzie pytał? Jarosław Kumor, mąż, tata, redaktor naczelny Siewca.pl. Ile będzie odcinków? Sześć. I nie jest to przypadkowa cyfra. Po co to? Żebyśmy, jako rodzice, łapali sedno i początek przekazu wiary. Zero moralizowania, dużo humoru, a przede wszystkim dużo Bożego przekazu o nas rodzicach, o dzieciach i o Bogu.

Wiesz, że Twoje dziecko rano przed szkołą potrzebuje się „naładować” na cały dzień wyzwań? Zresztą, kto z nas tego nie potrzebuje – zapewnienia o miłości, kibicowaniu i wsparciu?

Tak sobie wyobrażamy Boga, którego najprostszy komunikat do człowieka możemy określić jednym zdaniem:

„Nie bój się, kocham Cię!”

Wierzymy, że w tych kilku słowach jest wszystko. ON jest.

Dlatego tak nazwaliśmy filmową serię, podczas której razem z br. Dawidem Napiwodzkim dotkniemy przestrzeni:

  • prawd wiary,
  • obrazu Boga,
  • wprowadzania naszych dzieci w intymną relację z Nim.

Jarosław Kumor i br. Dawid konkretnie, ale w lekkiej formule, przybliżą Wam kerygmat. Nagranie, montaż i organizację planu przygotowała Anna Koźlik, menadżer Fundacji Siewca. Tak, to ta Pani w pierwszym kadrze.

Zresztą… Sami zobaczcie zapowiedź! O tych tematach naprawdę nie musi być ani za poważnie, ani za słodko! Oto zajawka, a pierwszy odcinek już za tydzień!

Czy wiedziałeś, że…

Zobacz także