Przejdź do treści

Jesteś zbyt zajęty, by znaleźć chwilę dla Boga? Poznaj Budzik Siewcy! 

← Wróć do artykułów

Kochani Czytelnicy, czy wierzycie w natchnienia z Góry? My tak. I ufamy, że inicjatywa, którą Wam za chwile przedstawimy, jest właśnie jednym z nich. 

Zrodziło się w nas bowiem pragnienie, aby przygotować dla nas wszystkich – zabieganych dorosłych, próbujących sprostać oczekiwaniom, które stawia przed nami życie – coś sycącego, coś, co będzie budować, dodawać sił, wydłuży perspektywę, pozwoli sobie odpuścić, przebaczyć, podjąć wyzwanie od nowa… Tym czymś jest z pewnością Słowo Boga. 

Mamo, ja nie chcę tej spódniczki! 

Wyobraziliśmy sobie poranek w rodzinie, gdzie rodzice szykują się do pracy, a dzieci do przedszkoli i szkół. Bywa wtedy czasami – jeśli nie zawsze – nerwowo. I zdarza się, że nie tylko nerwowo, prawda? Po odstawieniu dzieci do placówek jeszcze z gorącą głową nastawiamy się na te wszystkie wyzwania, które są przed nami. W autobusach, metrze, tramwajach czy samochodach, w windach, biurach lub w domowym gabinecie. 

Co więc zrobić, aby – zanim wpadniemy w ten wir – poświęcić (dosłownie) kilka minut na spotkanie z Bogiem

Budzik Siewcy 

Przychodzimy do Was z konkretną podpowiedzią 🙂 I zachętą, aby pierwszą czynnością po przebudzeniu było odpalenie Budzika Siewcy na naszym portalu. Albo tuż przed rozpoczęciem pracy. Albo w wolnej chwili w ciągu dnia.  

Po co macie to robić? 

Bo będzie tam na Was czekać Ewangelia dnia – do odsłuchania. A także komentarz jednego z siedmiu wspaniałych księży, których zaprosiliśmy do współpracy w tym projekcie. 

Komentarz nie będzie dłuższy niż 3 minuty. Sama esencja. Ziarna, które można zabrać ze sobą i się nimi nakarmić, zainspirować, wziąć do serca, przekontemplować. Zacząć dzień z Bogiem, rzucić Jego perspektywę na to wszystko, co czeka nas w ciągu dnia. Być z Nim. 

Startujemy w adwent 

Budzik Siewcy startuje 3 grudnia – w pierwszą niedzielę adwentu. Nagrania będą na Was czekać już od 5 rano.  

Kto będzie dla nas głosił? Prosimy, uzbrójcie się jeszcze w cierpliwość 🙂 Nie zawiedziecie się! W następnym tygodniu przedstawimy Wam wszystkich naszych głoszących. Będziemy publikować każdego dnia ich nazwiska w naszych mediach społecznościowych: na Facebooku i Instagramie

Czujcie się zaproszeni i nastawcie budziki, bo oto Siewca wychodzi siać ziarno Słowa, wprost do Waszych smartfonów i komputerów. My nie możemy się tego doczekać i modlimy się o wielkie owoce tego dzieła. 

Pozdrawiamy serdecznie, 

Zespół Siewcy 

Czy wiedziałeś, że…

Zobacz także